ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

До уваги суб`єктів господарювання PDF Друк

До уваги суб’єктів господарювання!

На виконання пункту 53 Плану заходів на 2017 - 2019 роки з реалізації Стратегії розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню)доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від ЗО серпня 2017 року № 601-р., Державною службою фінансового моніторингу України проведено секторальну оцінку ризиків використання ринку нерухомості для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансування тероризму.

У підсумку, отримані Держфінмоніторингом результати якісно-скорингової оцінки ризиків сектору, свідчать про високий рівень ризику ринку нерухомого майна в контексті його загроз, вразливостей та ймовірних наслідків бути використаним злочинцями в цілях відмивання коштів. Для ознайомлення з основними тенденціями в цій сфері пропонуємо
суб’єктам, які надають посередницькі послуги у сфері купівлі-продажу нерухомого майна, ріелтерам, агентствам нерухомості, будівельним організаціям та іншим зацікавленим особам, прийняти участь у заходах з 27 по 30 серпня 2019 року в Академії фінансового моніторингу за адресою м. Київ, вул. Білоруська, 24. Для реєстрації на захід необхідно заповнити електронну
форму. Телефони для довідок: (044) 594-16-24; (044)594-16-22.


Мінекономрозвитку запрошує український бізнес та неурядові організації до участі в програмі Global Best Practice Programme “ЕКСПО-2020”

До уваги суб’єктів господарювання району!

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate  ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

• #thecustomer  ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

• #transformation  ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

• #everyone-a-developer  ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

• #process-excellence  ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

• #tech-point  ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

• #how-to  ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

• #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

• #it-ecosystem  ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

• #braindates  ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

Просимо довести надану інформацію до органів місцевого самоврядування та поширити серед місцевих підприємств, підприємців, установ, організацій, розмістити у засобах масової інформації, офіційному сайті Адміністрації.

Гіперпосилання на сторінку реєстрації учасників на Форум для розміщення на сайті Адміністрації: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки АМУ

До уваги суб’єктів

господарювання сфери торгівлі та ресторанного господарства


Підприємство об'єднання громадян «Олександрійське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих» займається виготовленням та реалізує в межах Кіровоградської області серветки паперові вартістю 18 грн. за 1 упаковку (500 шт.), ціна вказана без доставки. Також підприємство планує виготовлення швидкозшивачів для паперів, орієнтовний обсяг 40000 шт. в місяць, орієнтовна ціна - 1,7 грн/шт.

Більш детальна інформація за номером телефону (05235) 7 27 51 та за адресою: вул. Пролетарська, 14, м. Олександрія Кіровоградської області.

УВАГА! КОНКУРС!

ОГОЛОШЕННЯ

про відбір бізнес - проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес - проектів надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

виробництво інноваційної продукції, товарів і послуг;

створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;

створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування, сільського зеленого туризму тощо;

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою:25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва),84,кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86 (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

До уваги субєктів господарювання району.

Доводимо до вашого відома про започаткувавня нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини “Fit for Partnership with Germany” (далі - Програма) для підприємців України, яка здійснюється у рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччини.

Українським учасникам Програми запропоновано новий формат групи - "Економічна кооперація з фокусом на Іndustrie 4.0".

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Термін подання документів для участі - до 14 січня 2019 року.

Мова спілкування - англійська.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%83-2019-%D1%80%D0%BE%D1%86%D1%96/

За додатковою інформацією щодо участі у Програмі можна звертатися до Світлани Степащенко - керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228 42 53, 53 І ЗО 56, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


До уваги суб’єктів господарювання

у сфері готельного бізнесу!

За повідомленням Мінекономрозвитку України, Урядом прийнято постанову від 26 липня 2018 року № 607 «Про внесення змін до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)», яка вступила в дію 07 серпня 2018 року.

Зазначеною постановою врегульовано порядок встановлення категорій готелям та іншим закладам, що надають готельні послуги в Україні, шляхом надання повноважень підприємствам, установам, організаціям, які акредитовані Національним, агентством з акредитації України, виконувати роботи із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання).

Перелік цих органів розміщено на офіційному сайті Національного агентства з акредитації України (https://naau.org.ua).

____________


НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСБ 2018 


Шановна молодь! Візьміть участь в опитуванні щодо оцінки стану молодіжного підприємництва в Україні!


Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових»

До уваги жителів району!

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Маstег) та докторанта (PhD).

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Маstег) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

мати відповідний рівень володіння китайською мовою (НSК-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS - рівень - 6.0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами;

мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.en/studyinchina або

www.саmpbsсhina.org.

подати відповідний пакет документів до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку.

Оригінал пакету документів у паперовому вигляді просимо подати Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок, 11, м. Київ-14, 01901.


До уваги населення та суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, ресторанного господарства  та побутового обслуговування населення!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю», який набрав чинності 26 жовтня 2017 року, внесено зміни у Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі - Кодекс) та Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», які законодавчо захищають право осіб з інвалідністю та водіїв, які їх перевозять, на безоплатне паркування транспортних засобів на спеціально обладнаних місцях.

Так, статтю 122 Кодексу доповнено частиною п'ятою, якою передбачено відповідальність у вигляді штрафу за:

зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів,, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки);

створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів.

Змінами, внесеними у статтю 152-1 Кодексу передбачено відповідальність у вигляді штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за паркування транспортного засобу на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, водієм, який не має документів про наявність у нього чи в одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності).

Необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування транспортних засобів, у тому числі біля закладів торгівлі, ресторанного господарства, підприємств побутового обслуговування населення, ринків, місць для паркування автомобілів особами з інвалідністю - тягнуть за собою, накладення штрафу на їх керівників від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Внесеними змінами у частину шосту та сьому статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» передбачено, що кількість місць для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, повинна становити не менше 10 відсотків від загальної кількості місць на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування.

Оголошення

 Відповідно до інформації Представництва України при Європейському Союзі Мінекономрозвитку інформує про конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME                              «COS-EINET-2017-3-04: COS-EINET-2G17-3-04:        «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність».

Метою конкурсу є налагодження зв'язків та співпраці між бізнес- інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

-неприбуткові організації (приватні чи громадські);

-бізнес-інкубатори, бізнєс-акселератори, лабораторії, університети,

-науково-дослідні центри;

-державні органи (національні, регіональні, місцеві);

-комерційні організації, які надають підтримку малому та середньому

бізнесу.

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі - 19.10.2017.

Для отримання додаткової інформації по заявці, перейдіть за посиланням https://ec.euroDa.eu/easme/en.cos-einet-2017-3-04-european-incubation-nemorks- creativity-driven-innovation.

До уваги суб’єктів господарювання району!

Благодійний фонд «Європейський міст» створений 27 травня 2015 року з ініціативи німецько-української благодійної асоціації «Euro-Bridge e.V.», чеської доброчинної асоціації «Eurobridge ОРС» і однодумців з України.

Основними сферами благодійної діяльності фонду є матеріально-технічні, фінансові, медичні та інші проекти допомоги Збройним Силам України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі України, соціальні проекти захисту інтересів суспільства, правова допомога, проекти з покращення навколишнього середовища, здійснення міжнародної благодійної діяльності шляхом участі в міжнародних та міждержавних благодійних проектах та програмах, що не суперечать законодавству України, нормам та принципам міжнародного права.

На даний момент робота благодійного фонду «Європейський міст» сконцентрована на наступних програмах: «Сім’я солдата», «Здоров’я сім’ї - майбутнє країни», «Реабілітаційний центр», «Чисте довкілля»,

В рамках існуючих програм фонд готовий надавати благодійну допомогу особам та організаціям, які її потребують.


Контактна інформація:

Благодійний фонд «Європейський міст».

Фактична адреса: 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверіттетська, 6,                                  тел. (044)235-71-80, (096)201-66-95

Юридична адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул Шолуденко. 6-Г. оф. 188-189, тел. (04596)25-923

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , інтернет сторінка: facebook/eurobridge.ua


РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ФОНДУ

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (РФПП) є окремою юридичною установою, створений для підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва в області. Засновник юридичної особи - Кіровоградська обласна рада.

Головна мета Фонду - надання фінансової підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів.

ЯК СПІВПРАЦЮВАТИ З ФОНДОМ?

Суб’єктами мікропідприємництва є:

фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами малого підприємництва є:

фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами великого підприємництва є юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Інші суб’єкти господарювання належать до суб’єктів середнього підприємництва".

ФОРМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА.

Основними видами фінансової державної підтримки є:

1) часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва;

2) часткова компенсація лізингових, факторингових платежів та платежів за користування гарантіями;

3) надання гарантії та поруки за кредитами суб’єктів малого і середнього підприємництва;

4) надання кредитів, у тому числі мікрокредитів, для започаткування і ведення власної справи;

5) надання позик на придбання і впровадження нових технологій;

6) компенсація видатків на розвиток кооперації між суб’єктами малого і середнього підприємництва та великими підприємствами;

7) фінансова підтримка впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;

8) інші види не забороненої законодавством фінансової державної підтримки.

Порядок використання коштів державного бюджету для фінансової державної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва затверджується відповідно до вимог бюджетного законодавства.

УМОВИ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Фінансова допомога надасться виключно на впровадження бізнес-проектів інноваційного або інвестиційного спрямування виробничого або соціального характеру.

Фінансова допомога суб'єктам малого підприємництва надається на підставі рішення Наглядової ради Фонду за результатами конкурсного відбору проектів.

Для участі у конкурсі бізнес-проектів необхідно подати до фонду заявку про надання фінансової допомоги та бізнес-план проекту.

Заява про фінансову допомогу є уніфікованим документом, який відображає короткі відомості про підприємництво, назву інвестиційного проекту, обсяг фінансової допомоги та резюме проекту.

Відомості, викладені у заяві, використовуються для ідентифікації ідеї проекту та попередньої оцінки результатів, що плануються, в результаті впровадженій проекту.

Заява підлягає реєстрації працівниками фонду та розгляду на засіданні Наглядової ради. До заявки додаються копії статутних, установчих, реєстраційних, в тому числі і податкових документів.

За результатами розгляду заявки Наглядовою радою приймається рішення про доцільність надання фінансової допомоги і розробки бізнес-плану або відхилення заявки.

Договір про надання фінансової допомоги укладається регіональним Фондом із заявником на підставі протокольного рішення Наглядової ради.

Фінансування проекту проводиться у безготівковій формі через банківські поточні рахунки клієнтів.

Перерахування коштів регіональний фонд здійснює тільки після укладання Договору застави майна або іншої гарантії повернення коштів, якщо фінансова допомога є зворотною.

Співвідношення коштів фінансової допомоги до вартості заставного ліквідного майна становить 1:1,5.

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області знаходиться за адресою: 25206, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 417, тел./факс (022) 24–08-86.

До уваги керівників аптечних закладів району!

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року №862 "Про державне регулювання цін на лікарські засоби" запроваджено з               01 квітня 2017 року державне регулювання граничних цін на лікарські засоби, зокрема передбачено встановлення:

референтних цін на лікарські засоби, в межах яких Міністерство охорони здоров’я визначатиме оптово-відпускні ціни на лікарські засоби, які включені до Національного переліку, вартість яких відшкодовується під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму, і лікарські засоби, включені до переліку, непагентованих міжнародних назв лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню;

граничної постачальницько-збутової надбавки (постачальницьку винагороду) у розмірі 5 відсотків і граничну торговельну надбавку (націнку) в розмірі 15 відсотків з урахуванням податків та зборів на лікарські засоби, закупівля яких повністю або частково фінансується з державного або місцевого бюджету.

Разом з тим, постановою Кабінету Міністрів України від .25 січня 2017 року №43 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від               17 жовтня 2008 року №955 і від 2 липня 2014 року №240" встановлено граничні постачальницько-збутові та торговельні надбавки на лікарські засоби, які включені до Національного переліку основних лікарських засобів (далі - Національний перелік) та обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів для аптечних закладів та фельдшерсько-акушерських пунктів, визначеного Міністерством охорони здоров’я.

На офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я у рубриці "Накази" розміщено інформацію про зміни, що вносяться до реєстру оптово- відпускних цін на лікарські засоби.


До увагу селищного та сільських голів!

На сьогоднішній день ПАТ «АвтоКрАЗ», як єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, розробила та впровадила в серійне виробництво нові моделі двох та трьохвісних автомобілів КрАЗ з компоновкою «кабіна над двигуном», вантажопідйомністю 6, 10, 13 та 23 тони відповідно. В першу чергу автомобілі призначені для роботи в житлово-комунальній та будівельній галузях народного господарства.

Автомобілі відповідають усім сучасним вимогам, мають комфортабельні кабіни, оснащені новим поколінням дизельних двигунів екологічного стандарту Євро 5 та адаптовані під комунальну техніку більшості європейських та вітчизняних виробників.

Підприємство здійснює поставку: автомобілів вакуумних, каналопромивочних, сміттєвозів з боковим та заднім завантаженням, автомобілів для ямкового ремонту, комбінованих дорожніх автомобілів, поливомийних та ін.

ПАТ «АвтоКрАЗ» повністю вирішує питання своєчасного гарантійного і технічного обслуговування автомобілів та забезпечення запасними частинами, а у разі необхідності— проводить навчання водіїв та механіків.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, які здійснюю реалізацію друкованої продукції !

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту" внесено зміни до Законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, "Про видавничу справу".

Згідно із змінами, внесеними до статті 3 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", забороняється використання друкованих засобів інформації для:

закликів до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу або територіальної цілісності України;

пропаганди війни, насильства та жорстокості;

розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі;

розповсюдження порнографії, а також з метою вчинення терористичних актів та інших кримінально караних діянь;

пропаганди комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки;

популяризації або пропаганди держави-агресора та її органів влади, представників органів влади держави-агресора та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України;

втручання в особисте і сімейне життя особи, крім випадків, передбачених законом;

заподіяння шкоди честі і гідності особи;

розголошення будь-якої інформації, яка може призвести до вказання на особу неповнолітнього правопорушника без його згоди і згоди його законного представника.

У Законі України "Про видавничу справу" (далі - Закон):

частину першу статті 28 виключено;

частину другу після абзацу першого доповнено двома новими абзацами, якими передбачено:

"випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить матеріали (висловлювання, заклики, тощо), зміст яких спрямований па ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення;

випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України";

доповнено статтею 28-і "Ввезення з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України видавничої продукції, що може бути розповсюджена на території України”, якою визначено:

порядок розповсюдження видавничої продукції, що має походження або виготовлення та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України;

відповідальність за порушення вимог Закону.

До уваги суб’єктів господарювання району!

Міністерством економічного розвитку і. торгівлі України розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року (далі проект розпорядження).

Розробка та імплементація Стратегії розвитку і малого, і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року передбачена Планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 №148-р, в рамках пріоритетного напряму реформи «Створення сприятливого бізнес-клімату і розвиток малого та середнього підприємництва».

Проект акта та пояснювальна записка до нього розміщені на головній сторінці веб-сайту  Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua) у розділі»обговорення проектів документів» для громадського обговорення.


До уваги суб’єктів господарювання району!

Кіровоградське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих пропонує на  замовлення продукцію, яка виготовляється підприємством.

Основний напрямок діяльності підприємства - розробка, виготовлення та продаж торгівельного обладнання (стійок, вітрин, стелажів, підставок, корзин, решіток та крючків для промислових і продовольчих товарів), шкільні меблі, меблі для армії та меблі для закладів охорони здоров`я.

Додатковий напрямок виробництва - виготовлення меблів для навчальних закладів та громадських установ: регульовані, нерегульовані парти і стільці, столи викладачів, лавки з ДСП та металеві лавки, а також - виробів на потребу комунальних закладів: урни різних типів, металеві хрести, надгробки та оградки, кронштейн для кріплення вуличних світильників.

В 2014 р. введені у виробництво та масово виготовлялись вироби на потребу армії: двоярусні розбірні ліжка згідно технічним умовам та згідно ДСТУ, польові ліжка-розкладачки, печі по типу буржуйки «Економ-Уют» та міні-пічки індивідуальні.'

Інформація щодо продукції, яка виготовляється підприємством, знаходиться на сайті Кіровоградського УВП УТОГ: http://utog.uaprom.net/


До уваги суб’єктів господарювання району!

 Доводимо до відома, що в Кіровоградській регіональній торгово- промисловій палаті (далі - РТПП) функціонує проектний офіс, який може надавати комплекс юридичних і практичних дій, спрямованих на пошук осіб, зацікавлених інвестувати в об’єкти бізнес-інфраструктури.

При необхідності до процесу можуть залучатися незалежні експерти, які мають міжнародний досвід і сучасний підхід до реалізації інвестиційних проектів.

Відповідальний за цей напрямок роботи в Кіровоградській РТПП - начальник договірно-експлуатаційного відділу Хмуренко Олег Сергійович.

Телефони: (0522)341-856, 066-952-70-17, email: law@chambler.kr.ua.

До уваги суб’єктів господарювання району!

Департаментом економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації  опрацьовується питання щодо проектів двостороннього співробітництва між Україною і Італією.

Згідно з Концепцію розвитку торговельно-економічних відносин між Україною та Італією ключовими інтересами Італії в Україні є сфера торгівлі та інвестиції, а також сільське господарство, хімічна промисловість, виробництво побутової техніки та її елементів, складових машин і механізмів, харчова промисловість, транспорт і логістика, міська інфраструктура, легка промисловість тощо.

Інвестиційні та комерційні пропозицій по співробітництву з Італією  надаються за формами, які необхідно заповнити українською та англійською мовами.

Детальна інформація за телефоном: (05258) 5 18 32.

До уваги керівників аптечних закладів району!

На сьогодні, державну цінову політику на лікарські засоби і вироби медичного призначення визначають:

 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 року №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», якою встановлено граничні постачальницько-збутові та торговельні надбавки на лікарські засоби і вироби медичного призначення:

1)    на лікарські засоби, включені до Національного переліку основних лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) та обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів для аптечних закладів та фельдшерсько-акушерських пунктів, визначеного Міністерством охорони здоров’я:

граничні постачальницько-збутові надбавки - не вище ніж                                     10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів;

граничні торговельні (роздрібні) надбавки - не вище ніж 25 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків;

2)    на лікарські засоби (крім наркотичних, психотропних лікарських засо­бів, прекурсорів та медичних газів) і вироби медичного призначення, оптово-відпускні ціни на які внесені до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які придбаваються повністю або частково за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів:

граничні постачальницько-збутові надбавки - не вище ніж                            10 відсотків, що нараховуються до задекларованої зміни оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів;

граничні торговельні (роздрібні) надбавки - не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків. При цьому, фактичний розмір оптово-відпускної ціни на кожну лікарську форму, дозування, споживчу упаковку лікарського засобу, усі типи, види, марки виробів медичного призначення не повинен перевищувати розміру внесеної до зазначеного реєстру оптово-відпускної ціни у гривні;

 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 240 «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення», якою уповноважено Міністерство охорони здоров’я здійснювати декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

На офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я у рубриці «Накази» розміщено інформацію про зміни, що вносяться до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби.

До уваги суб’єктів господарювання району!

Казенне підприємство «Кіровгеологія» надає послуги  з проведення робіт з пошуків питних підземних вод та буріння розвідувально-експлуатаційних свердловин.

Підприємство має кваліфікованих фахівців, достатній науковий та технічний потенціал і необхідний досвід роботи для виконання бурових, геологорозвідувальних та геофізичних робіт.


До уваги суб’єктів господарювання!

Розроблено сайт Українського торговельного представництва в КНР. Цей проект створений з метою сприяння розвитку торгово- економічних зв'язків України та Китаю. Це площадка, на якій українські експортери зможуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці - ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.

Для цього представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову. На сайті також буде розміщено загальну інформацію про Україну; про Китай; ділові пропозиції з Китаю; організації сприяння діловому співробітництву у Китаї; державні органи Китаю; Посольство та консульства України у КНР; перелік передових технологій і високих технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, затверджений Міністерством комерції Китаю, а також іншу корисну інформацію. В планах поширення на сайті китайською мовою інформації про правові, економічні та соціальні умови діяльності в Україні.

Проект Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці є некомерційним, волонтерським проектом.

З сайтом Українського торговельного представництва в КНР можна ознайомитись за адресою http://uatmic.com


До уваги суб’єктів господарювання району!

 Продукція підприємства Адабаського кар’єроуправління Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) відповідає діючим стандартам і технічним умовам для будівництва автомобільних доріг, баластового шару залізничної колії і різних будівельних робіт. За радіаційно-гігієнічними параметрами граніти відповідають вимогам будівельних матеріалів 1 класу та можуть використовуватись для будівництва цивільних та промислових об’єктів без обмеження.

Проектна потужність підприємства —225 тис.куб.м. щебню на рік.

Види готової продукції: щебінь фракцій 5-25, 25-60 мм та відсів.

Кар’єроуправління знаходиться на відстані 2,5 км від с. Войнівка Новоукраїнського району.

Адреса підприємства: 27121, с.Войнівка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область.

Керівник підприємства - Кужелєв Микола Павлович (тел. 067-547-32-56).


 

До уваги суб’єктів господарювання району!

Компанія ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» пропонує альтернативні джерела енергії на основі аварійно-резервних систем газопостачання зрідженим газом пропан-бутаном.

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» надає повний комплекс послуг: проектування систем автономного-резервного забезпечення скрапленим газом, підбір та постачання технологічного обладнання, монтажні роботи, погодження та введення в експлуатацію, сервісне обслуговування та організація поставок скрапленого газу.

За роки існування компанією було збудовано та введено в експлуатацію більше 100 об’єктів автономного газопостачання.

Країни Європи вже перейшли на використання енергоносіїв на основі пропан-бутану для більшості напрямів виробництва.

Переваги пропан-бутану:

Економія фінансових коштів. За наявності котельного обладнання, яке працює на природному газі, відсутня необхідність придбання та установки дорогих твердопаливних котлів, виділення окремого простору для складів зберігання палива, використовуються ті самі газові котли.

Якість використання. Теплотворна здатність скрапленого газу у 3 рази вища за природний газ, та краща серед інших видів палива.

Екологічна безпека. Відсутність твердих відходів, які утворюються при спаленні твердого палива, та необхідності їх утилізації. Екологічність використання скрапленого газу у харчовій, аграрній та інших галузях.

Надійність роботи (виключення людського фактору). Відсутня
необхідність використання праці найманих працівників для безперебійної
подачі палива у твердопаливний котел. Система працює автоматично.

Економічна безпека. Виключена можливість несанкціонованого
відбору пропан-бутану із ємності для зберігання на відміну від твердого
палива.

Енергетична незалежність. Видобуток пропан-бутану в Україні
(50% від загальної потреби) та експорт із Білорусії (50% від загальної
потреби) повністю забезпечують потреби вітчизняних споживачів.

Енергопостачання об’єктів з великим споживанням енергії.
Можливість енергопостачання крупних об’єктів зі споживанням енергії
більше 5 МВт/год.

Енергетична безпека. Можливо використовувати систему
газопостачання пропан-бутаном в якості резервної та експлуатувати в разі
несподіваного відключення основної системи.

Економія на дизельному паливі. При використанні систем пропан-
дизель на автомобілях підприємства досягається економія коштів до 35%
та покращення ходових характеристик.

Збереження бюджетних коштів. Системи газопостачання можуть
будуватися за рахунок квесторів газового ринку без залучення коштів державного бюджету.

Детальна інформація на офіційному сайті компанії -  www.ukravtonomgaz.ua.

До уваги органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання району!

ТОВ "Компанія Якість Гарантовано" (м.Київ) створено веб-портал Best.in.ua, який є соціальним і некомерційним проектом. У рамках даного веб-порталу відкрито загальноукраїнську біржу інвестиційних проектів та здійснюється її наповнення.

Основною ціллю біржі інвестиційних проектів є створення контактів між інвесторами та проектами, що потребують інвестицій, налагодження простої і прозорої схеми пошуку "проект-інвестор".

Найбільш актуальні інвестиційні проекти, під які здійснюється пошук  інвестора, подаються за формою:

1.

Назва проекту


2.

Сфера економічної діяльності


3.

Місце знаходження


4.

Стадія реалізації проекту


5.

Короткий опис проекту


6.

Обсяг інвестицій, що планується залучити


7.

Контактна особа по інвестиційному проекту (особа, що має безпосередньо  спілкуватися з потенційним інвестором, володіє всією необхідною для цього інформацією): посада, прізвище,ім’я, та по батькові, телефон


З прикладами інформації про інвестиційні проекти можна ознайомитися на веб – сайті http://best.in.ua.


До уваги суб’єктів господарювання!

З метою надання безкоштовної допомоги підприємствам України, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення - CRM-систему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).

Підприємства мають змогу отримати CRM-систему на безкоштовних засадах.

Сплата за ліцензію не стягується.

Оплачувати підключення додаткових робочих місць не потрібно.

Дана версія CRM-системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями і підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки.

CRM-система - це всі бізнес-процеси підприємства в одному онлайн сервісі, з доступом 24 години на добу. Це також можливість керування підприємством, бізнес-процесами та відношеннями з клієнтами з будь-якого місця у світі за допомогою мобільних пристроїв.

Підприємство отримує:

 • Онлайн планувальник завдань для свого персоналу, а також контроль над їх виконанням;
 • Систему обліку всіх своїх контрагентів, а також облік товарів та послуг, що пропонуються підприємством або потрібні підприємству;
 • Облік Замовлень, Проектів, Угод підприємства;
 • Облік рахунків, контрактів, актів/накладних по угодам;
 • Облік фінансів;
 • Хмарне збереження файлів;
 • Електронний журнал вхідної та вихідної кореспонденції;
 • Внутрісистемний обмін повідомленнями між працівниками;
 • Карточки обліку персоналу; Табель обліку робочого часу; Звіти по угодам та роботі кожного працівника;
 • Адміністративну систему з обмеженням рівня доступу до інформації у CRM;
 • Доступ до необхідної інформації підприємства з будь-якого місця у світі в режимі 24/7/365;
 • Доступ до інформації за допомогою персонального комп’ютеру, планшету або мобільного телефону.

Більш детальну інформацію щодо переваг, вигоди, необхідності, функціональних можливостях CRM-системи від IJI IT GROUP, а також отримати доступ до демо-версії Системи можливо за гіперпосиланням:                 http ://www, ijigroup. com/ru/crm.html.

Контакти IJI IT GROUP для зв’язку:

Тел. +38(044)360-62-61, +38(050)380-14-56, +38(093)986-84-02.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://www.ijigroup.com

До уваги суб’єктів господарювання району!

Чеська компанія пропонує співпрацю у галузі біоенергетики, а саме: будівництво нових біогазових станцій, що працюють на сільськогосподарській сировині. Компанія займається програмою технологій  та будівництвом сухих, напівсухих та мокрих анаеробних виробництв з переробки біовідходів, в тому числі виробництв по сортуванню відходів, компостуванню, виробництву біогазу і згодом стиснутого  природного газу, електроенергії та тепла. Окремо від виробництва біогазу, виробляється екологічно чисте паливо у вигляді гранул, яке може використовуватися для термічних та мобільних котлів.

Детальна інформація: Державна бюджетна установа «Кіровоградський регіональний центр з інвестицій та розвитку» (25022. м. Кіровоград, площа Героїв Майдану, 1, тел. (0522) 24-06-84, е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Іспано-Українська Торгова Палата

Іспано-Українська Торгова Палата є офіційною юридичною іспанською структурою, неурядовою організацією, яка діє згідно зі Статутом Іспано-Української Торгової Палати, працює згідно з іспанським законодавством і ставить за мету розвиток економічних відносин та сприяння торгівлі й інвестиціям між Україною та Іспанією шляхом організації та підтримки торгових місій, семінарів та бізнес- конференцій, поширення ділового досвіду; надання доступу до інформаційних ресурсів діловим колам Іспанії та України; представлення і захист членів Палати, які керуються чесними й відкритими принципами діяльності, що регулює чинне законодавство; сприяння розквіту підприємництва, а також стимулювання залучення інвестицій в економіку України,

Основне завдання ІУТП - працювати на ринках України та Іспанії, співпрацювати з партнерами з інших країн, бути їхніми лобістами у взаєминах із бізнесом та урядами, центральними та регіональними.

Своє завдання Палата реалізує через:

- організацію господарчих місій;

- тренінги та курси;

- семінари та конференції;

- професійне обслуговування виставок;

- видання періодичних рекламних матеріалів;

- допомогу підприємствам у пошуку надійних торгових партнерів;

-тісну співпрацю з Посольством України в Королівстві Іспанія, Генеральним консульством у м. Барселона, консульством у м. Малага, Почесним консульством України в м. Валенсія, Посольством Королівства Іспанії в Україні, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями української діаспори та підприємцями, ЗМІ.

Пропонує професійні юридичні консультації, допомогу у відкритті підприємств, філій та представництв на території Іспанії та України, допомогу в отриманні різних дозволів, сертифікатів та свідоцтв, в навчанні та придбанні нерухомості тощо. А також послуги щодо розміщення рекламних матеріалів фірм у виданнях Палати, які розповсюджують серед іспанських та українських фірм, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Засновники Палати мають десятирічний досвід в організації українсько- іспанських заходів.

З питаннями звертатися за адресою:

“Camara de Comercio Espanola-Ucraniana para el desarrollo”

(Іспано-Українська Торгова Палата для розвитку)

с/ Ingeniero Vicente Picho - 5, bajo 2a izquierda, 46020 Valencia, Espana.

Tel.: 963 89 08 67, Môv. 670 720 149.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Представництво Іспано-Україиської Торгової Палати в Україні:                     +38 067 65 65 792. Інформація про ІУТП на сайті: www.spain-ukraine.com

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації