ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Інформація про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2018 рік за І квартал 2018 року PDF Друк

Інформація 

про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2018 рік 

за І квартал 2018 року

 

Програма економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2018 рік затверджена рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №222 (далі - Програма).

Райдержадміністрацією, територіальними органами міністерств та відомств в районі, органами місцевого самоврядування вживались заходи, спрямовані на забезпечення виконання основних показників і завдань, визначених Програмою.

Програму розміщено на офіційних сайтах районної державної адміністрації та районної ради.

З метою організації виконання та контролю за виконанням Програми прийнято розпорядження голови райдержадміністрації, яким визначено відповідальних виконавців галузевих розділів, основних показників та заходів Програми, форми і механізми контролю за станом її виконання і звітності про хід її реалізації.

Для забезпечення виконання пріоритетних завдань Програми внесено ряд клопотань до обласної державної адміністрації.

Протягом І кварталу 2018 року прийнято 161 розпорядження голови районної державної адміністрації з різних сфер життєдіяльності району.

З метою оперативного вирішення нагальних питань, у звітному періоді  проведено 3 засідання колегії райдержадміністрації, на яких розглянуто             8 питань. За результатами розгляду прийнято 8 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Проводились тематичні апаратні наради при голові районної державної адміністрації, семінари із структурними підрозділами райдержадміністрації,  керівниками органів місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання району,   співбесіди з головами місцевих рад по питанню наповнення бюджетів.


ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання основних завдань, визначених програмою економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі

за І квартал 2018 року

з/п

Зміст основаних завдань

Конкретні заходи, що вжиті для виконання основних завдань

Результат виконання завдань

(кількісні і якісні показник, які отримано у результаті виконання завдання). Фактори і причини, які мали вплив на їх формування (у разі наявності негативних тенденцій)

1

2

3

4

Основні завдання

створення сприятливих умов для розвитку високоефективного агропромислового комплексу:

1.

завершення будівництва елеватора ІІ черга потужністю 20 тис.т./рік на базі ФГ «Флоря А.В.»

 

розроблено технічний проект на  будівництво  елеватора ІІ черги, здійснюються будівельні роботи

завершуються будівельні роботи

2.

впровадження нової конкурентно-спроможної сільськогосподарської техніки та обладнання у сільгосппідприємствах району

придбано сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 4,5 млн. грн.

покращено матеріально – технічну базу суб’єктів господарювання

освоєння та видобування місцевих природних ресурсів:

3.

сприяння інвесторам у розробці Полохівського родовища літієвих руд та Ярошівського родовища облицювального каменю

 

рішенням Кіровоградської обласної ради надано дозвіл на розробку Полохівського родовища літієвих руд.

Продовжується  пошук інвесторів для розробки Ярошівського родовища  облицювального каменю

рішенням Кіровоградської обласної ради надано дозвіл на розробку Полохівського родовища літієвих руд.

Продовжується  пошук інвесторів для розробки Ярошівського родовища  облицювального каменю

розвиток ядерно-паливного комплексу шляхом:

4.

продовження роботи щодо вирішення питання будівництва заводу з виробництва ядерного палива

в зв’язку з відсутністю фінансування, будівництво заводу з виробництва ядерного палива не здійснювалося

в зв’язку з відсутністю фінансування, будівництво заводу з виробництва ядерного палива не здійснювалося

5.

сприяння завершенню будівництва та введення в експлуатацію Новокостянтинівської шахти  ДП «Схід ГЗК»

 

проводяться роботи по будівництву Новокостянтивської шахти ДП «Схід ГЗК»,  у              І кварталі 2018 року освоєно 4992,945 тис.грн. власних коштів, з них на капітальне будівництво – 4637,7 тис.грн., модернізацію – 355,2 грн.

 

підприємство працює у звичайному режимі

розвиток споживчого ринку:

6.

сприяння розвитку фірмової мережі (магазинів, павільйонів) місцевих підприємств-товаровиробників області у районі

нові об’єкти сфери торгівля у січні-березні        2018 року не створювалися

нові об’єкти сфери торгівля у січні-березні 2018 року не створювалися

7.

проведення ярмаркових заходів в районі та участь  у обласних заходах

 

з метою стабілізації цінової ситуації на ринку основних продовольчих товарів, затверджено  графік проведення та участі у ярмаркових заходах з продажу сільськогосподарської продукції на 2018 рік, який розмішено на офіційному сайті районної державної адміністрації (mv.kr-admin.gov.ua) в розділі «Економіка і фінанси» підрозділі  «Купуй Кіровоградське».

31 березня 2018 року суб’єкти господарювання району приймали участь у ярмарковому заході, який проходив у місті Кропивницькому. Реалізовувалися продукти бджільництва, свіжа риба.

забезпечення населення продовольчими товарами  за доступними цінами

8.

вжиття заходів по посиленню захисту прав споживачів щодо безпеки та якості товарів, робіт і послуг, що реалізуються на внутрішньому споживчому ринку району шляхом проведення роз'яснювальної роботи із суб'єктами підприємницької діяльності та здійснення заходів державного нагляду (контролю)

Маловисківським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в  Кіровоградській області направлено листи органам місцевого самоврядування району щодо проведення роз’яснювальної роботи серед населення про заборону стихійної торгівлі продукцією тваринного та рослинного погодження на підвідомчих територіях.

розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» доведено для керівництва в роботі органам місцевого самоврядування району.

Консультації з питань захисту прав споживачів надаються відділом економіки та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації за телефонним номером:  (05258) 5 18 32.

Інформація з питань захисту прав споживачів розміщується на сайті районної державної адміністрації (mv.kr-admin.gov.ua) в розділі «Економіка і фінанси» підрозділі «Захист прав споживачів»

посилено  захист прав споживачів щодо безпеки та якості товарів, розглянуто                      2 звернення громадян з питань захисту прав споживачів, звернення задоволено.

Розповсюджено серед населення інформаційні бюлетені та листівки

 

розвиток інфраструктури:

9.

проведення капітального та поточного ремонтів дорожнього покриття вулиць та доріг комунальної власності, доріг загального користування Маловисківського району

 

для забезпечення утримання та розвитку мережі вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів району, в місцевих бюджетах на 2018 рік передбачено кошти в сумі 1631,7 тис. грн. (капітальний ремонт – 39,8 тис. грн., поточний ремонт – 1591,9 тис. грн.

До обласної державної адміністрації надано пропозиції:

- до переліку об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2018 році;

- до переліку робіт по ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту комунальних доріг у 2018 році по Маловисківському району

станом на 01 квітня 2018 року на ремонт вулиць та доріг комунальної власності використано (касові видатки) 62,5 тис. грн. коштів місцевих бюджетів.

За інформацією Філії «Маловисківський райавтодор», у січні – березні 2018 року виконано підрядні роботи на суму                       2239,6 тис.грн. (прямі договора –                        30,1 тис.грн., експлуатаційне утримання -  2209,5  тис.грн.)

 

10.

улаштування мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів  сільських рад (реалізація 4 соціальних заходів)

у 2018 році в бюджетах органів місцевого самоврядування району на улаштування мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів передбачено кошти в сумі 1135,6 тис. грн.

на заходи щодо улаштування мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів протягом звітного періоду освоєно  90,5 тис.грн., роботи проводилися на територіях сільських рад району                            (6 територій)

удосконалення системи надання послуг та зміцнення матеріально-технічної бази закладів гуманітарної сфери:

у галузі освіта:

11.

будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у Великовисківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

на реалізацію даного проекту профінансовано 1473,5276 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів державного бюджету  – 749,5 тис. грн., місцевого – 724,0276 тис. грн.

здійснюються будівельні роботи

12.

проведення капітальних ремонтів будівель загальноосвітніх навчальних закладів району (утеплення фасадів, заміна вікон та дверей, ремонт покрівлі та систем опалення) (Великовисківська, Хмелівська, Мар’янівська, Плетеноташлицька загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Злинська загальноосвітня школа №1   І-ІІІ ступенів, Маловисківська загальноосвітня школа інтернат  І-ІІІ ступенів)

надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

фінансування не здійснювалося

 

13.

проведення капітального ремонту котельні Маловисківської загально–освітньої школи інтернат І-ІІІ ступеня

надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району

фінансування не здійснювалося

 

14.

проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу «Рукавичка» в с. Велика Виска

надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України

фінансування не здійснювалося

 

15.

придбання:

комплектів шкільних меблів для загальноосвітніх закладів району                                         (4 навчальні заклади);

навчально-комп’ютерного комплексу для Мар’янівської та Великовисківської загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів;

інформативно-технічних засобів для кабінету фізики та хімії Хмелівського  НВО  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»

укладено договори про придбання:

- шкільних меблів для Хмелівського НВО з ТОВ «Шполянська меблева фабрика»,

-навчального кабінету для Хмелівського НВО з ФОП Мазяр О.М.

фінансування не здійснювалося

охорона здоров’я:

16.

придбання житла для лікарів

фінансування не здійснювалося

фінансування не здійснювалося

17.

проведення капітальних та поточних ремонтів закладів охорони здоров’я (відділень Маловисківської центральної районної лікарні, сільських лікарських амбулаторій, фельдшерко-акушерських пунктів)

надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету на соціально – економічний розвиток окремих територій по Маловисківському району (проекти «Капітальний ремонт будівлі Злинської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини по вул. Велигина, 27 в с. Злинка Маловисківського району Кіровоградської області», «Капітальний ремонт  покрівлі поліклініки Маловисківської центральної районної лікарні по вул. Шевченка, 64 м. Мала Виска Кіровоградської області»).

Згідно з рішенням Кіровоградської обласної ради від 22 грудня 2017 року №414 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (із змінами) по головному розпоряднику коштів обласного бюджету – управлінню капітального будівництва облдержадміністрації за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, що утворився станом на 01 січня 2018 року передбачені видатки у сумі 2,9 млн.грн. на фінансування об'єкта «Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: пров. Шкільний, 9а, с. Велика Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області (з виготовленням проектно - кошторисної документації)»

за рахунок коштів районного бюджету проведено поточний ремонт імунологічного кабінету лабораторії, терапевтичного відділення Маловисківської ЦРЛ (заміна керамічної плитки, фарбування стін, стелі, заміна сантехніки в санвузлі), освоєно                54,0 тис.грн.

Замінено 8 вікон на металопластикові в гінекологічному та 2 вікна в поліклінічному відділенні Маловисківської ЦРЛ, освоєно 100,0 тис. грн.

 

 

 

18.

придбання медичного обладнання для Маловисківської центральної районної лікарні

у І кварталі 2018 року для Маловисківської ЦРЛ за рахунок інших джерел фінансування придбано кріо-хірургічний апарат        «Креотон-3», вкладено 45,1 тис.грн.

створення належних умов для надання медичних послуг населенню

19.

забезпечення стабільної роботи гемодіалізного відділення Маловисківської центральної районної лікарні

у 2018 році на проведення гемодіалізу передбачено 2274,8 тис. грн. коштів медичної субвенції з державного бюджету

станом на 01 квітня 2018 року проведено          490  сеансів гемодіалізу,  освоєно  834,7 тис. грн. (кошти  медичної субвенції з державного бюджету)

у галузі культура:

20.

збереження існуючої мережі закладів культури, забезпечення сучасною матеріально-технічною базою районного Будинку культури

станом на 01 січня 2018 року   мережа закладів культури району  складала 44 одиниці:                           1 районний будинок культури, 24 сільських клубних закладів, 1 районна бібліотека, 16  сільських бібліотек, 1 музей, 1 початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, 6 народних колективів.

У І кварталі 2018 року за погодженням з Міністерством культури України від 27 лютого                      2018 року №271/9/15-18, з базової мережі виключено Великовисківський сільський клуб, в зв’язку з відсутністю приміщення. Культурно-дозвільне життя населення забезпечує Великовисківський сільський будинок культури

у звітному періоді фінансування заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району не здійснювалося

 

21.

приведення в належний протипожежний стан будівлі районного Будинку культури, відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні

Маловисківський районний будинок культури обладнано протипожежною автоматикою з підключенням на пульт цілодобового спостереження

протягом І кварталу 2018 року за рахунок районного бюджету на обслуговування пожежної автоматики освоєно 0,8 тис. грн.

у сфері соціального захисту:

22.

створення 1-ї прийомної сім’ї

проводилася підготовка кандидатів в прийомні батьки для створення прийомної сім’ї

у звітному періоді прийомна сім'я не створювалася

23.

капітальний ремонт 2-х житлових будинків ветеранам Великої Вітчизняної війни

звернення до районної державної адміністрації з даного питання не надходили

звернення до районної державної адміністрації з даного питання не надходили

24.

створення умов для розв’язання нагальних проблем осіб, які приймали чи приймають участь в антитерористичній операції, членів їх родин та внутрішньо переміщених осіб

 

рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №234 затверджено Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018 – 2019 роки.

В районні працює  штаб з питань пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Забезпечено виплати допомог  згідно чинного законодавства України

відповідно до зазначеної програми надано матеріальну допомогу 4  членам сімей учасників АТО  на загальну суму 8,0 тис. грн.

З 2014 року по І квартал 2018 року надійшло 630 заяв від учасників АТО, учасників бойових дій та членів їх сімей. За результатами розгляду, задоволено шляхом надання першого наказу (дозвіл на розробку проекту землеустрою) 567 чоловік.                        299 особам  видано других наказів (затвердження проекту землеустрою).

Загальна площа земельних ділянок відведених учасникам АТО 777,6781 га

ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання основних показників, визначених програмою економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі

за І квартал 2018 року

з/п

Найменування показника

Одиниця виміру

Значення показників:

затверджених Програмою на 2018 рік

за  відповідний період 2017 року

за відповідний період 2018 року

1.

Обсяг реалізованої промислової продукції, у відпускних цінах підприємств

тис.грн.

14960

2483,4

(січень-лютий 2017 року)

2482,4

(січень-лютий 2018 року)

2.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу

грн.

350,3

57,3

(січень-лютий 2017 року)

58,1

(січень-лютий 2018 року)

3.

Обсяг виробництва валової продукції у сільгосппідприємствах у цінах 2010 року

у % до попереднього року

142,7

124,2

(І квартал 2017 року)

 

76,3

(І квартал 2018 року)

 

4.

Обсяг виробництва продукції сільського господарства на одного сільського мешканця (у постійних цінах) сільгосппідприємствами

грн.

20803,6

85,4

(І квартал 2017 року)

 

112,0

(І квартал 2018 року)

 

 

5.

Обсяг капітальних інвестицій

млн.грн.

269

264,908

(2016 рік)

198,972

(2017 рік)

6.

Обсяг капітальних інвестицій на одну особу

грн.

6256

6087,2

(2016 рік)

4626,0

(2017 рік)

7.

Обсяг прямих іноземних інвестицій

тис. дол.  США

10500

10492,4

(2016 рік)

10490,4

(2017 рік)

8.

Темп  зростання (зниження) обсягу прямих іноземних інвестицій

у % до
попереднього року

100,1

99,9

(2016 рік)

100,0

(2017 рік)

9.

Обсяг прямих іноземних інвестицій на одну особу

дол. США

244,2

243,9

(2016 рік)

247,3

(2017 рік)

10.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб

тис.грн.

195000

163122,3

(2016 рік)

200877,2

(2017 рік)

11.

Темп зростання (зниження) обсягу роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб

у % до попереднього року

103,5

101,6

(2016 рік)

120,7

(2017 рік)

12.

Обсяг експортів товарів

тис. дол. США

1931,4

452,0

(2016 рік)

1506,8

(2017 рік)

13.

Темп зростання (зниження) обсягу експорту товарів

у %  до попереднього року

102,9

38,6

(2016 рік)

1405,1

(2017 рік)

14.

Середньомісячна заробітна плата

грн.

7908

4583

(2016 рік)

7335

(ІV квартал 2017 року)

15.

Темп зростання (зниження) середньомісячної заробітної плати

у % до попереднього року

120,0

124,1

(2016 рік)

153,7

(ІV квартал 2017 року)

16.

Працевлаштовано громадян на нові робочі місця

осіб

180

74

(І квартал 2017 року )

314

(І квартал 2018 року )

ІНФОРМАЦІЯ

про стан реалізації інвестиційних проектів, реалізація яких передбачається

у рамках програми економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі

за І квартал 2018 року

№ з/п

Назва проекту

Термін реалізації проекту

Джерела фінансування

Загальна вартість проекту, тис. грн..

Освоєння станом на 01 січня 2018 року, тис. грн..

Потреба у коштах на 2018рік, тис. грн..

Фактично профінансовано, тис. грн..

Кількість створених робочих місць, од.:

Стан виконання

з початку реалізації  проекту

у звітному періоді

2018 року

з початку реалізації  проекту

у звітному періоді 2018 року

Промисловість

1.

Будівництво та введення в експлуатацію Новокостянтинівської шахти ДП «Схід ГЗК» потужністю 1,5 млн.тонн/рік, (3400 робочих місць)                            

1980-2019

ДБ

1307241,0

5103,0

0,0

5103,0

0,0

792

-

В стадії виконання

ВК – 4992,945 тис. грн.

 

ОБ

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МБ

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МТД

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МФО

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

Інші джерела

6483159,0

230354,0

16970,0

235346,945

4992,945

Усього

7790400,0

235457,0

810900,0

240449,945

4992,945

Сільське господарство

1.

Оновлення матеріально - технічної бази сільськогосподарських підприємств району

2018-2018

ДБ

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

-

-

В стадії виконання

ВК – 4500,0 тис. грн.

 

ОБ

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МБ

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МТД

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

МФО

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

Інші джерела

10000,0

0,0

10000,0

4500,0

4500,0

Усього

10000,0

0,0

10000,0

4500,0

4500,0

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

про стан реалізації інвестиційних проектів, реалізація яких передбачається у рамках

програми економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі

за І квартал 2018 року

Район/місто

Передбачено програмою на 2018 рік:

Стан реалізації за звітний період 2018 року:

кількість проектів усього, од.

обсяг коштів на їх реалізацію, тис. грн.

реалізовано проектів (100%):

знаходяться у стадії реалізації (0,1-99%):

не розпочато реалізацію проектів:

од.

% до програми

освоєно коштів:

од.

освоєно коштів, тис. грн.

% до передбаченого програмою

од.

сума, тис. грн.

тис. грн.

%

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Маловисківський

2

26970,0

0

0

0

0

2

9492,945

35,2

0

0

Всього по району

2

26970,0

0

0

0

0

2

9492,945

35,2

0

0

ІНФОРМАЦІЯ

про стан  виконання соціальних заходів, реалізація яких передбачається у рамках програми економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі  за І квартал 2018 року

№ з/п

Назва проекту

Термін реалізації проекту

Джерела фінансування

Загальна вартість проекту, тис. грн..

Освоєння станом на 01 січня 2018 року, тис. грн.

Потреба на 2018 рік, тис. грн.

Фактично профінансовано, тис. грн.

Стан виконання**

з початку реалізації  проекту

у звітному періоді

2018 року

Освіта

1.

Капітальний ремонт системи опалення в «Хмелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» по вул. Комсомольській, 26, с. Хмельове, Маловисківського району, Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

1115,00

0,00

1115,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства                 України

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

124,57

0,00

124,57

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1239,57

0,00

1239,57

0,00

0,00

2.

Спортивний майданчик для міні – футболу зі штучним покриттям у Великовисківській ЗШ  І-ІІІ ст. за адресою: пр. Шкільний, буд.№1, с. Велика Виска - реконструкція

2018-2018

ДБ

749,50

0,00

749,50

749,50

749,50

В стадії  виконання

(ДБ – 749,5 тис. грн., МБ – 724,0276 тис. грн.)

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

749,50

0,00

749,50

724,0276

724,0276

МТД

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

МФО

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

Всього

1499,00

0,00

1499,00

1473,5276

(уточнена інформація)

1473,5276

3.

Спортивний майданчик для міні – футболу зі штучним покриттям у Оникіївській  ЗШ  І-ІІІ ст. за адресою: вул.. Центральна, 20, Маловисківський район, с. Оникієве - будівництво

2018-2018

ДБ

749,50

0,00

749,50

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

В наявності ПКД.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

749,50

0,00

749,50

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1499,00

0,00

1499,00

0,00

0,00

4.

Капітальний ремонт покрівлі Великовисківського ДНЗ «Рукавичка» по вул. Вигонній, 3 у с. Велика Виска Маловисківського району Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

1023,0

0,00

1023,0

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства                              України

ОБ

0,0

0,00

0,0

0,00

0,00

МБ

114,27

0,00

114,27

0,00

0,00

МТД

0,0

0,00

0,0

0,00

0,00

МФО

0,0

0,00

0,0

0,00

0,00

Інші джерела

0,0

0,00

0,0

0,00

0,00

Всього

1137,27

0,00

1137,27

0,00

0,00

5.

Капітальний ремонт будівлі Злинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.(заміна покриття даху) с.Злинка, Маловисківського району, Кіровоградської області

2016-2018

ДБ

1321,86

0,00

1321,86

0,00

0,00

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

159,73

12,86

146,87

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1481,56

12,89

1468,73

0,00

0,00

6.

Капітальний ремонт будівлі Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області  (заміна покриття даху, заміна вікон та дверей на металопластикові, влаштування блискавкозахисту, утеплення покриття) по проспекту Ілліча, 26 с. Мар'янівка Маловисківський район, Кіровоградська область

 

ДБ

2201,00

0,00

2201,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства                 України

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

245,11

0,00

245,11

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

2446,11

0,00

2446,11

0,00

0,00

7.

Капітальний ремонт спортивного залу Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області по пр. Шкільний, 1 с. Велика Виска, Маловисківський район, Кіровоградська область

 

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

481,43

0,00

481,43

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

481,43

0,00

481,43

0,00

0,00

8.

Придбання шкільних меблів для загальноосвітніх шкіл Маловисківського району

 

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

170,00

0,00

170,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

170,00

0,00

170,00

0,00

0,00

9.

Капітальний ремонт котельні Маловисківської загальноосвітньої школи - інтернату І -ІІІ ступенів, що розташована по вул. Велігіна, 4/82а в м. Мала Виска Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

1026,00

0,00

1026,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

114,00

0,00

114,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1140,00

0,00

1140,00

0,00

0,00

10.

Реконструкція котельні ЗШ І-ІІІ ст. по вул. Центральна, 1 с. Плетений Ташлик Маловисківського району, Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

760,00

0,00

760,00

0,00

0,00

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

85,67

0,00

85,67

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

845,67

0,00

845,67

0,00

0,00

11.

Придбання шкільного автобуса для підвезення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району

 

ДБ

1100,00

0,00

1100,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

500,00

0,00

500,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1600,00

0,00

1600,00

0,00

0,00

Охорона здоров'я

1.

Придбання обладнання для закладів охорони здоров'я Маловисківського району

2011-2018

ДБ

1686,1

1686,1

0,00

1686,1

0,00

В стадії виконання

(ІД – 45,1 тис. грн.)

для Маловисківської ЦРЛ придбано кріо-хірургічний апарат        «Креотон-3»

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

736,2

636,2

100,00

636,2

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

324,89

274,89

50,00

319,99

45,1

Всього

2747,19

2597,19

150,00

2642,29

45,1

2.

Капітальний ремонт приміщення Злинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Велігіна, 27 в
с. Злинка  Маловисківського району Кіровоградської області

2017-2018

ДБ

3397,3

457,6

2899,7

997,6

0,00

Фінансування не здійснювалося

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

1010,0

510,0

500,0

92,1642

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

4407,3

1007,6

3399,7

1089,7642

(уточнена інформація)

0,00

Культура

1.

Капітальний ремонт будинку культури по вул. Ценральна, 18 в   с. Оникієве Маловисківського району Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

1800,00

0,00

1800,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства        України

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

200,00

0,00

200,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

2000,00

0,00

2000,00

0,00

0,00

2.

Капітальний ремонт покрівлі будинку культури по вул. Центральній, 84 у с. Велика Виска Маловисківського району Кіровоградської області

2018-2018

ДБ

1015,00

0,00

1015,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Надано пропозиції до переліку інвестиційних програм і  проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Маловисківському району.

Проект  зареєстровано на платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства         України

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

113,05

0,00

113,05

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1128,05

0,00

1128,05

0,00

0,00

Газифікація

1.

Газифікація сіл Новопетрівка, Новогригорівка, Хмельове Маловисківського району, протяжніть 9 км

2011-2018

ДБ

4500,00

1498,00

3002,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

7500,00

0,00

7500,00

0,00

0,00

Всього

12000,00

1498,00

10502,00

0,00

0,00

Дороги та транспортні споруди

1.

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць та доріг комунальної власності та доріг загального користування Маловисківського  району

2018-2018

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

На капітальний ремонт мережі вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів району  в місцевих бюджетах на                      2018 рік передбачено кошти в сумі                      39,8 тис. грн.

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МТД

1500,00

0,00

1500,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

1500,00

0,00

1500,00

0,00

0,00

2.

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць та доріг комунальної власності та доріг загального користування Маловисківського  району

2018-2018

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

В стадії виконання

(МБ – 62,5 тис. грн.)

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

МБ

0,00

0,00

0,00

62,5

62,5

МТД

2500,00

0,00

2500,00

0,0

0,0

МФО

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,0

0,0

Всього

2500,00

0,00

2500,00

62,5

62,5

Освітлення

\1.

Улаштування мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів Маловисківського району

2018-2018

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

В стадії виконання

МБ – 90,5 тис. грн.

ОБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МБ

400,00

0,00

400,00

90,5

90,5

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

400,00

0,00

400,00

90,5

90,5

Природоохоронні заходи

1.

Реконструкція гідротехнічної споруди  ставка на території Плетеноташлицької с/ради Маловисківського району

2018-2018

ДБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Фінансування не здійснювалося.

Подано екологічний запит про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів та об’єктів у 2018 році.

За офіційною інформацією Кіровоградської обласної державної адміністрації, відповідно до Переліку природоохоронних заходів та об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2018 році за рахунок коштів обласного  фонду охорони навколишнього середовища, затвердженого рішенням Кіровоградської обласної ради від 22 грудня 2017 року №414, на реалізацію даного об’єкту виділено кошти в сумі 2250,6 тис. грн.

ОБ

2170,24

0,00

2170,24

0,00

0,00

МБ

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МТД

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

МФО

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Інші джерела

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього

2170,24

0,00

2170,24

0,00

0,00

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

про стан реалізації соціальних заходів, реалізація яких передбачається у рамках програми економічного і соціального розвитку ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­у Маловисківському районі  за І квартал 2018 року

Район/місто

Передбачено програмою на 2018 рік:

Стан реалізації за звітний період 2018 року:

кількість заходів усього, од.

обсяг коштів на їх реалізацію, тис. грн.

реалізовано проектів (100%):

знаходяться у стадії реалізації (0,1-99%):

не розпочато реалізацію проектів:

од.

% до програми

освоєно коштів:

од.

освоєно коштів, тис. грн.

% до передбаченого програмою

од.

сума, тис. грн.

тис. грн.

%

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Маловисківський

20

37256,77

0

0

0

0

6

 

 

14

32727,77

Всього по району

20

37256,77

0

0

0

0

6

14

32727,77


Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації