Звернення до керівництва PDF Друк

Кіровоградська
Україна

Телефон: 5-12-39, 5-16-56

Інформація: Шановні відвідувачі офіційного веб-сайту! Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції" внесені зміни до статті 5 Закону України "Про звернення громадян", зокрема "Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, дата, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, електронна поштова адреса, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису не вимагається. Ви можете звернутися до керівництва райдержадміністрації заповнивши електронну форму, що пропонується нижче.

Для відправлення листа заповніть контактну форму

Click on the image to change it